• E-mail kontakt: skola@zshviere.edu.sk

Voľné pracovné miesta

Názov zamestnávateľa: Základná škola

Adresa: Hviezdoslavova 1, 050 01 Revúca

Kontakt: tel: 0911 481075 - Mgr. M. Galovičová, riad. školy,  e-mail: skola@zshviere.edu.sk

Pozícia: Učiteľ  pre nižšie stredné vzdelávanie - nemecký jazyk

Zoznam požadovaných dokladov: Žiadosť o prijatie do zamestnania s telefónnym a e-mailovým kontaktom, profesijný životopis, doklady o vzdelaní, písomný súhlas so spracovaním osobných údajov - na stiahnutie tu  zaslať, alebo osobne doručiť na adresu školy do 8.6.2018

Kvalifikačné predpoklady: Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.

Iné požiadavky:  Dátum nástupu: od 01.09.2018 , čiastočný pracovný úväzok - 26%, základná zložka mzdy( brutto) od 179,40 €  v závislosti od zaradenia zamestnanca podľa dosiahnutého stupňa vzdelania, dĺžky započítanej praxe a zákonom ustanovených príplatkov; bez súhlasu so spracovaním osobných údajov nebude možné prijať žiadosť kandidátov.

ZŠ Hviezdoslavova 1 v Revúcej  hľadá uchádzačov na vykonávanie absolventskej praxe v pozícii :

• kuchár -čašník
  • cukrár
  • údržbár
  • administratívny pracovník

Uchádzač musí byť zaregistrovaný na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny a spĺňať podmienky na vykonávanie absolventskej praxe. Viac informácií o absolventskej praxi nájdete tu

• Triedne schôdzky RZ
    Vážení rodičia! Triedne schôdzky RZ sa uskutočnia 26.4. (štvrtok) so začiatkom o 15.30 hod. v triedach.

• Pomôžme nášmu mestu získať detské ihrisko Žihadielko
    Pômôžte svojim hlasom získať pre naše mesto detské ihrisko Žihadielko od spoločnosti LIDL

Hlasujte tu..

• V Testovaní 5 sme dosiahli opäť nadpriemerné výsledky