• E-mail kontakt: skola@zshviere.edu.sk

Voľné pracovné miesta

Názov zamestnávateľa: Základná škola

Adresa: Hviezdoslavova 1, 050 01 Revúca

Kontakt: tel: 0911 481075 - Mgr. M. Galovičová, riad. školy,  e-mail: skola@zshviere.edu.sk

Pozícia: Učiteľ : predmet -  individuálna logopedická intervencia

Kvalifikačné predpoklady: Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.,ktorrou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

Zoznam požadovaných dokladov: Žiadosť o prijatie do zamestnania, profesijný životopis, doklady o vzdelaní, písomný súhlas so spracovaním osobných údajov - na stiahnutie tu  poslať na adresu školy poštou alebo osobne.

Iné požiadavky:  Bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť. Dátum nástupu: ihneď, čiastočný pracovný úvazok (5 hodín týždenne). Platové podmienky: určené podľa zákona č.553/2003 Z.z.  a zaradenia do kariérového stupňa.

ZŠ Hviezdoslavova 1 v Revúcej  hľadá uchádzačov na vykonávanie absolventskej praxe v pozícii :

• kuchár -čašník
  • cukrár
  • údržbár
  • administratívny pracovník

Uchádzač musí byť zaregistrovaný na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny a spĺňať podmienky na vykonávanie absolventskej praxe. Viac informácií o absolventskej praxi nájdete tu

• Triedne schôdzky RZ
    Vážení rodičia! Pozývame Vás na triedne schôdzky RZ, ktoré sa uskutočnia 17.1.2018 so začiatkom podľa pokynov jednotlivých triednych učiteľov formou konzultácií.

• Triedne schôdzky RZ
    Vážení rodičia! Pozývame Vás na triedne schôdzky RZ, ktoré sa uskutočnia 22.11. 2018 so začiatkom podľa pokynov jednotlivých triednych učiteľov formou konzultácií.

• Plenárne a triedne schôdzky RZ
    Vážení rodičia! Pozývame Vás na plenárne a triedne schôdzky RZ, ktoré sa uskutočnia 27.9.2018 (štvrtok) so začiatkom o 16.00 hod. v jednotlivých triedach.

< 1 2 >
::všetky aktuality::