• |
  • E-mail kontakt: skola@zshviere.edu.sk
ZŠ Hviezdoslavova
ZŠ Hviezdoslavova
Škola priteľská k deťom

SUBMENU

Internetová žiacka knižka

KALENDÁR

  Legenda:
 
- aktuálny deň 

AKTUALITY 2020/2021


Rozprávkový večer s Mikulášom na „Hviezdoslavke“

08.12.2019

Dňa 5.12.2019 to v našej škole žilo nielen cez deň, ale aj večer. Priestory telocvične sa zmenili na rozprávkovú krajinu plnú rozprávkových postavičiek, hudby, tanca, spevu a smiechu.

Priateľov nikdy nie je dosť... Táto myšlienka sprevádzala malých aj veľkých zvedavcov, ktorí sa vybrali do čarovného sveta rozprávky a počas Mikulášskeho večera v našej škole prežili nezabudnuteľné okamihy plné dobrodružstva a zábavy. Pani učiteľky z 1.stupňa pripravili pre svojich žiakov bohatý program až do neskorých večerných hodín. Hlavným bodom programu bolo divadielko „Tri medvede a Máša“. Jeden domček, tri misky s voňavou kašou, tri postieľky... Klasický rozprávkový príbeh o zvedavom dievčatku, ktoré v lese zablúdilo, neopatrne vošlo do domčeka troch medveďov a zaspalo. Počas predstavenia sa veľa spievalo, tancovalo a rýmovalo. Nechýbal ani čert, večný pokušiteľ a  strážca anjel. Po skončení záverečnej pesničky Super kamarát čakali na žiakov úlohy, pri ktorých si mohli vyskúšať svoju obratnosť, rýchlosť a tímovú spoluprácu. A akýže by to bol Mikulášsky večer bez Mikuláša? Prišiel ako vzácny hosť čerta i anjela. Mikuláš žiakov pochválil a za splnenie úlohy odmeňoval sladkosťou. Po súťažiach žiaci pokračovali  aktivitami v triedach. V neskorý večer odchádzali domov bohatší o nové skúsenosti a úsmevné zážitky.

Tešíme sa, že naše pozvanie prijali aj predškoláci a prišli v takom hojnom počte. S Mášou a jej kamarátom medveďom pripravili pre Mikuláša prekvapenie a hravo zdolávali pripravené úlohy. Na malých šikovníkov čakala už vytúžená odmena - tombola. Aj keď prvé miesto, tablet, mohol vyhrať len jeden, nikto neobišiel bez darčeka a všetci spoločne si užívali radostnú atmosféru tohto večera.

Touto cestou sa chceme poďakovať za sponzorský dar - tablet p. Patrikovi Pánikovi z firmy PANET.IT, s.r.o.

Mgr. J. Boldišová

2020/2021 - začíname...

AKTUALITY 2019/2020


Vynovená telocvičňa na Hviezdoslavke

V ZŠ na Hviezdoslavovej ulici v Revúcej sa aj napriek náročnému obdobiu, ktoré sme v uplynulých týždňoch všetci prežívali, podarilo vyriešiť pálčivý problém, ktorý trápil vedenie školy a pedagógov už niekoľko rokov...

Hodnotenie žiakov ZŠ, Hviezdoslavova 1, v 2. polroku školského roka 2019/2020

Informácie o hodnotení žiakov ZŠ v 2. polroku školského roka 2019/2020 si prečítajte TU.

Vážení rodičia a priatelia školy, venujte nášmu RZ 2% z Vašej dane

Vážení rodičia a priatelia školy, venujte nášmu RZ 2% z Vašej dane...

PRERUŠENIE VYUČOVACIEHO PROCESU!!!

PRERUŠENIE VYUČOVACIEHO PROCESU! Vyučovací proces je prerušený v období od 16.03.2020 do odvolania na základe ustanovenia §3 ods.8 vyhlášky č.231/2009 Z. z. MŠVVaŠ SR. Materiály na samoštúdium budú priebežne zverejňované v internetovej žiackej knižke. Dôrazne žiadame všetkých zákonných zástupcov, aby zamedzili akémukoľvek stretávaniu sa detí (spolužiakov, kamarátov), naďalej sledovali stránku školy (www.zshviezdoslavka.sk) a dodržiavali všetky pokyny Ústredného krízového štábu. Počas prerušenia vyučovacieho procesu bude celý areál školy uzavretý. Kontakty pre nevyhnutný prípad: tel: 0911 481 075, email: skola@zshviere.edu.sk

Výučbové programy od spoločnosti SILCOM Multimedia SK zdarma!!!

Pre bližšie informácie kliknite TU.

Ďakujeme spoločnosti SILCOM Multimedia SK.

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >

OZNAMY

POČASIE v REVÚCEJ

SHMÚ  Meteoinfo